Hakkımızda

1988 yılında Ali İhsan Çakım tarafından kurulan Özçakım Mermer, kurulduğu ilk günden bu yana ocak işletmeciliği konusunda uzmanlaşmış ve adını marka haline getirmiştir.
Özçakım Mermer, kendi alanında uzman kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet veren sektörün öncü kuruluşlarından birisi olmak adına çalışmaktadır. Önceliğini her zaman müşterileri ve onlardan gelen talepler doğrultusunda oluşturan firmamız, bu doğrultuda gerekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.

Fabrikacılık

Günümüzün değişen koşullarıyla birlikte, müşteri taleplerine verilen önem gereği fabrikacılık konusunda da üzerine düşeni yapmaktadır ve fabrikamızı sürekli modern tutmaya çalışmaktayız . Muğla İl’i Kavakalıdere İlçesinde Çayboyu Beldesi Organize sanayi bölgesinde temelleri atılan fabrikamız, toplamda 20.000 m2’ lik bir alan üzerine son teknoloji makine ekipmanları kullanılarak inşa edilmiştir. 2001 yılı başında faaliyete geçen fabrikamız müşteri taleplerini dikkate alarak piyasa ihtiyacına yönelik bir üretim politikası belirlemiştir.

Süreklilik

Bizim sektörümüz için esas olan sürekliliktir. Doğaya ve insana gerekli duyarlılığı göstermek şartı ile belirli ürün ve ürün gruplarını uzun yıllar müşterilerine sunmayı hedef alan firmamız, bu konuda her türlü yatırımı yapmaktadır. Her gün artan talepleri karşılamak adına üretimini düşürmeden, kalite ve teknolojiden ödün vermeyerek doğabilecek ihtiyaç doğrultusunda stoklu üretim yapılmaktır.

Vizyonumuz

88’lı yılların başında kurulan ve dünya çapında bir marka olma vizyonuyla yola çıkan firmamız, müşterilerin mutluluğunu esas alan bir misyonu kendisine seçmiştir.